Поліція завершила досудове розслідування
Столична поліція передала до суду кримінальне провадження за обвинуваченням чотирьох осіб у заворушеннях на території Києво-Печерської лаври 19 квітня цього року.
Про це повідомляє поліція Києва.
«У ході досудового розслідування слідчі Печерського управління поліції провели низку слідчих дій та з допомогою аналітиків столичного главку встановили чотирьох найбільш активних учасників, які вчинили правопорушення. Ними виявилися двоє жінок, 1986 та 1984 років народження, та двоє чоловіків, 1983 та 2001 років народження», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили у поліції,їх було затримано, висунуто підозру в хуліганстві.
Слідчі зібрали доказову базу щодо зловмисників, направивши обвинувальні акти до суду.
Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.
Як повідомлялося, у Подільському районі Києва затримано чоловіка за хибний виклик поліції через погрозу вчинення вибуху.