Метеорологи повідомили про результати спостережень
Цього року вересень подарував киянам три позитивні температурні рекорди.
Про це повідомляє Центральнаї геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
«За місяць у столиці було зафіксовано три температурних рекорди», — повідомили метеорологи.
За їхніми даними, середньомісячна температура повітря у вересні в столиці дорівнювала + 18,8°С, що на 3,9°С вище за кліматичну норму. У результаті цьогорічний вересень став найтеплішим у столиці з 1881 року.
Як зазначили вчені, найхолодніше у столиці було 10 вересня, коли мінімальна температура під ранок знизилась до + 9,1°С, а найтепліше — 24 вересня, коли максимальна температура після полудня досягла + 29,1°С.
Як повідомлялося, цього літа температурні показники води у Дніпрі поблизу Києва побили рекорд за тривалістю теплоти.