Володимир Зеленський звернувся до українців
В Україні триває ліквідація наслідків чергового російського удару по Києву, Харкову, інших містах.
Залучені всі необхідні служби. Понад 500 рятувальників ДСНС, комунальники, енергетики, поліцейські.
Про це сказав у зверненні до українців Президент Володимир Зеленський.
«На цей час відомо про 92-ох поранених. Усім надається допомога. На жаль, четверо людей загинули».
«Із 31 грудня російські нелюди застосували вже близько 170 «шахедів» і десятки ракет різних типів. Абсолютна більшість із них була спрямована по цивільних обʼєктах».
Зеленський повідомив, що цьогоріч буде додатково зміцнено наш повітряний щит, а росію необхідно притягувати до відповідальності за скоєне.
«Держава-терорист повинна відчути наслідки того, що вона робить», – заявив Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.
Читайте також: Ворог завдав потужного повітряного удару по столиці