Головна НовиниДо Києва прибула Анналена Бербок
До Києва прибула міністерка закордонних справ ФРН.

До Києва прибула Анналена Бербок

ФОТО: kmu.gov.ua

Автор kashtan NEWS

Міністерка регулярно відвідує Україну

Сьогодні вранці до Києва потягом прибула міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Про це повідомляє Українська правда.

Як зазначається, Бербок вже вчетверте відвідує Україну від початку повномасштабного російського вторгнення.

На платформі Анналена Бербок заявила, що буде підтримуватиме Україну на шляху до ЄС, але також наполягла на подальших зусиллях нашої держави в проведенні реформ.

Як повідомлялося, 6 вересня Київ відвідав державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен.

Вам також може сподобатися