Міністерка регулярно відвідує Україну
Сьогодні вранці до Києва потягом прибула міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.
Про це повідомляє Українська правда.
Як зазначається, Бербок вже вчетверте відвідує Україну від початку повномасштабного російського вторгнення.
На платформі Анналена Бербок заявила, що буде підтримуватиме Україну на шляху до ЄС, але також наполягла на подальших зусиллях нашої держави в проведенні реформ.
Як повідомлялося, 6 вересня Київ відвідав державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен.