Головна БезпекаДвоє молодиків намагалися провезти в метро 200 згортків із «солями»

Двоє молодиків намагалися провезти в метро 200 згортків із «солями»

Фото: ГУ НП України в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Ще 655 слідчі вилучили під час обшуку їхньої квартири

На станції метро «Вокзальна» затримали двох чоловіків з оптовою партією психотропних речовин.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Двох підозрілих молодиків у вестибюлі станції метро «Вокзальна» зупинили поліцейські управління поліції в метрополітені. Під час перевірки правоохоронці встановили, що 22-річний місцевий мешканець та його 20-річний товариш мають із собою заборонені речовини. Зокрема, під час слідчих дій охоронці порядку вилучили у наркоділків близько 200 згортків із солями PVP, які спільники планували збути шляхом закладок у різних районах столиці», – йдеться в повідомленні.

Крім того, під час обшуків орендованої квартири, де мешкали затримані, було виявлено ще 655 згортків із забороненими речовинами, які слідчі направили на експертне дослідження.

Затриманим повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, зберігання та перевезення особливо небезпечної психотропної речовини  з метою збуту, за попередньою змовою групи осіб. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«В ході досудового розслідування вирішуватиметься питання щодо додаткової кваліфікації дій фігурантів», – додали в поліції.

Читайте також: Чому в Україні стрімко зростає підліткова злочинність

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися