Головна Спорт«Динамо» визначило автора найкращого гола місяця

«Динамо» визначило автора найкращого гола місяця

Автор Kashtan News

Футбольний клуб підбив підсумки голосування уболівальників

Автором найкращого гола у серпні у столичному футбольному клубі «Динамо» став Микола Шапаренко.

Такі результати голосування серед уболівальників команди на своєму офіційному Telegram-каналі оприлюднила пресслужба ФК «Динамо» (Київ).

«Завершилося голосування для визначення найкращого гола, який наша команда забила у серпні. Із великою перевагою над конкурентами переміг точний удар Миколи Шапаренка», — розповіли у клубі.

Як зазначили динамівці, цей гол Шапаренко забив у ворота турецького «Бешикташа» в першому матчі раунду плей-оф Ліги конференцій. Саме за цей удар київського футболіста проголосували 41% із майже 2,7 тисяч уболівальників.

Цікаво, що другим з результатом 18% став гол Владислава Ваната у ворота «Оболоні» (4:2)

Третє ж місце розділили забиті м’ячі Андрія Ярмоленка у поєдинку з «Чорноморцем» (2:3) та Назара Волошина в матчі-відповіді з «Арісом» у третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій (2:1) — обидва набрали по 13%.

Як повідомлялося, київське «Динамо» невдало зіграло з турецьким «Бешикташем» і залишило Лігу конференцій, а разом з цим і — всі єврокубкові матчі цього осіннього сезону, що трапилося з командою уперше за останні 18 років.

Фото: ФК “Динамо”.

Вам також може сподобатися