Головна НовиниЕксперт назвав, скільки ще станцій столичного метро мають проблеми (ВІДЕО)

Експерт назвав, скільки ще станцій столичного метро мають проблеми (ВІДЕО)

Автор Kashtan News

Одну з них можуть закрити, але про це воліють не говорити публічно

Близько 15 станцій київської підземки мають ті чи інші проблеми.

Про це заявив в проєкті «Каштан. Інтервʼю» заявив голова Спілки комунальних споживачів України Олег Попенко.

Найбільша загрозлива ситуація склалася на станції «Героїв Дніпра».

«На місці станції «Героїв Дніпра» побудовано торгівельний центр, що в принципі заборонено. Але його побудували, і хтось дав дозвіл на будівництво. І ось станція «Героїв Дніпра» має величезні проблеми також. Нам про це не кажуть – скажуть через пів року, коли закриють наступну станцію», – сказав Попенко.

Більше про стан критичної комунальної інфраструктури Києва дивіться в ексклюзивному інтервʼю з Олегом Попенком.

Читайте також: На одній із центральних станцій  метро «зникла» назва

Вам також може сподобатися