Частину стародавньої річки Києва хочуть сховати під землю
Міська влада Києва хоче сховати в бетонний колектор річку Либідь у районі Залізничного шосе з метою прокладання нової автодороги. Але це непопулярне серед киян рішення не принесе жодної користі.

Про це заявив економіст, бізнес-аналітик та інженер Павло Шатохін журналістам програми «В тіні Каштана».
«У часи будівельних бумів, промислових революцій води треба було позбутися, щоб вони (річки, – ред.) не заважали, щоб туда відвести сміття. На той момент ніхто не вимірював «ефекти» від цього. Зараз ми знаємо ці «ефекти».
За словами Шатохіна, створена киянами петиція проти псування Либіді нагадала, що не можна закривати річки в колектори, адже це рішення з минулого.
Шатохін переконаний, що місто могло б використати ті природні ресурси, які є, щоб поліпшити життя людей.
Якщо бізнес, пояснює Павло Шатохін, вкладає кошти в розвиток інфраструктури поруч із річкою, здебільшого він отримує повернення інвестицій. І це краще, ніж просто закатати річку в дорогу.
Крім того, експерт скептично ставиться до тези влади про те, що будівництво нової дороги розвантажить автомобільний трафік у центрі столиці.
Детальніше про те, які наслідки матиме реалізація «поховання» річки Либідь у бетонну коробку, дивіться в новому випуску «В тіні Каштана»
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.