Головна НовиниФутбольний турнір у Дарниці на честь «динамівця»
Відбувся ІХ Всеукраїнський футбольний турнір пам’яті Андрія Баля.

Футбольний турнір у Дарниці на честь «динамівця»

Фото: Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація/Facebook

Автор kashtan NEWS

У столиці завершився ІХ Всеукраїнський футбольний турнір пам’яті Андрія Баля

Традиційно змаганння відбулися у Дарницькому районі на базі ДЮСШ «Атлет».

Цьогоріч змагалися юні, але вже напрочуд талановиті футболісти 2016 року народження, продемонструвавши на полі майстерність, витримку та жагу до перемоги, інформує Дарницька райдержадміністрація.

Після напружених змагань переможці та призери отримали почесні кубки, медалі та пам’ятні подарунки від організаторів та партнерів турніру.

Перше місце: «СК 179», друге – ДЮСШ «Атлет», третє – ФК «Чайка Вишгород», четверте – ФК «Атлет».

З відкритих джерел. Андрій Михайлович Баль(1958 – 2014 рр.) – майстер спорту міжнародного класу. З 6 по 17 жовтня 2012 року тимчасово виконував обов’язки головного тренера збірної України.

З 1981 року  грав у київському «Динамо». У складі команди чотири рази вигравав золоті медалі першості СРСР і стільки ж разів — Кубок країни. Переможець розіграшу Кубку Кубків УЄФА 1986 року.

1991 року переїхав до Ізраїлю, де протягом одного сезону грав за «Маккабі» (Тель-Авів), а згодом за клуб «Бней-Єгуда», у складі якого 1993 року завершив ігрову кар’єру. В останні роки працював в структурі «Динамо»: спершу асистентом тренера Олега Блохіна, потім тренером-селекціонером.

9 серпня 2014 року раптово помер під час матчу ветеранів футболу в Києві на 57-му році життя.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ ВИЙШЛИ У ФІНАЛ КВАЛІФІКАЦЇ ОЛІМПІАДИ-2026

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.


Вам також може сподобатися