Торік на дорогах столиці загинуло понад сто людей
Кияни просять депутатів Київської міської ради скасувати раніше ухвалене рішення, яким встановлюється сезонне підвищення максимально допустимої швидкості транспортних засобів на окремих автодорогах столиці.
Відповідну петицію з цього приводу розміщено на сайті Київської міської ради.
Як пояснили автори ініціативи, впродовж минулого року на дорогах столиці в ДТП загинуло 107 людей, серед яких — пішоходи, водії та пасажири, ще 2444 учасники дорожнього руху отримали травми. А тому, переконані підписанти документа, в умовах війни міська влада має докладати максимальних зусиль для того, щоб унеможливити травмування та смерті, зокрема на вулицях столиці.
Треба зазначити, що з 2019 року в Києві діє рішення Київської міської ради від 09.10.2018 № 1739/5803, яке дозволяє підвищувати швидкість із 50 до 80 км/год на 17 ділянках доріг із 1 квітня до 1 листопада за погодженням із поліцією.
Нагадаємо, столичні водії таксомоторних служб Uklon, Bolt, Uber закликають міську владу дозволити їм працювати в комендантську годину.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.