Головна НовиниГромадяни вирішили: в пасажирському транспорті повинні вмикати кондиціонери
кондиціонери громадський транспорт київ петиція

Громадяни вирішили: в пасажирському транспорті повинні вмикати кондиціонери

ФОТО: ілюстративне з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Транспортна комісія засідатиме наприкінці літа

Головний муніципальний перевізник «Київпастранс», схоже, невдовзі буде зобов’язаний вмикати в салонах своїх транспортних засобів кондиціонери.

За це висловилися кияни, поставивши 6032 підписи під відповідною петицією на сайті Київради.

Як зазначається, документ було розміщено на сайті 22 червня цього року.

Його автор  – Олексндр Іванкін – у пояснювальній записці вказує, що «Київпастранс» є найбільшим комунальним перевізником України, послугами якого щодня користуються понад 1,5 млн пасажирів.

«Але, хоч і щодня послугами компанії користується більше 1.5 млн пасажирів, вони мають страждати від спеки та духоти, яка утворюється через те, що водії не вмикають кондиціонери. Влітку це особливо важливо, адже через таку спеку в громадському транспорті людині може стати зле (особливо літнім людям)». — написав Олександр Івакін.

Він зауважив, що необхідно зобов’язати «Київпастранс» вмикати кондиціонери для комфортної та безпечної поїздки, за яку сплачуються кошти.

У свою чергу, активісти ГО «Пасажири Києва» звернули увагу на те, що транспортна комісія Київради розглядатиме петицію в кінці серпня чи навіть у вересні. Проте активісти мають намір вимагати налагодження та обслуговування систем кондиціонування салонів транспорту.

Нагадаємо, у столиці невдовзі встановлять так звані «берлінські подушки» як нові засоби для примусового зменшення швидкості та зупинки водіїв транспортних засобів перед пішохідними переходами.

Вам також може сподобатися