Також через негоду було знеструмлено 24 населені пункти
У понеділок, 21 серпня, в Україні було зафіксовано новий літній максимум споживання.
Про це повідомляє пресслужба «Укренерго».
«Вечірній максимум споживання перевищив попередній показник 16 серпня на 1,3 відсотка. Це дуже багато, зважаючи на обмежені через ремонти можливості електростанцій з виробітку електроенергії», – зазначили в компанії.
Для зменшення дефіциту з 18:00 до 22:00 «Укренерго» було вимушене застосувати аварійну допомогу з енергосистеми Польщі та Румунії – рекордні 2000 МВт·год.
«Аварійна допомога є останнім і найдорожчим заходом екстреного реагування для балансування енергосистеми, який не вимагає відключення споживачів», – нагадує пресслужба компанії.
Також через негоду в понеділок було знеструмлено 24 населені пункти. Ще 428 населених пунктів залишаються без світла через бойові дії та з інших причин.
«Київенерго» закликає громадян ощадливо ставитися до споживання електроенергії та обмежити використання електроприладів у пікові години – з 16:00 до 23:00.