За дотриманням режиму руху слідкуватиме патрульна поліція
З 14 серпня на мосту через річку Десенка буде запроваджено реверсний рух.
Ці зміни пов’язані з ремонтом мосту, повідомляє пресслужба КМДА.
Як працюватиме нововведення:
- ранок – працюватимуть три смуги в напрямку з лівого на правий берег, смуга – у зворотному напрямку;
- після 14:00 – три смуги до лівого берега, одна – до правого;
- вихідні – по дві смуги в кожному напрямку.
«Перші дні за дотриманням нового режиму стежитимуть екіпажі патрульної поліції. Водіям: звертайте увагу на дорожні знаки, дотримуйтесь правил дорожнього руху та плануйте маршрути з урахуванням змін», – ідеться в повідомленні.
Читайте також: Шляховики повідомили про можливі затори на Солом’янці
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.