Справа про розкрадання 13 мільйонів гривень на каретах «швидких»
За клопотанням прокурора Шевченківської окружної прокуратури суд відсторонив від посад керівника Комунальної організації «Київмедспецтранс» та його заступника, яких підозрюють в організації схеми заволодіння майже 13 мільйонів гривень бюджетних коштів, призначених для закупівлі запчастин для карет швидкої медичної допомоги.

Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.
Як стверджують правоохоронці, посадовці підприємства спільно з директорами п’яти фірм організували схему привласнення бюджетних коштів, виділених КМДА для карет швидкої медичної допомоги в Києві та забезпечення їх запчастинами.
Підконтрольні фірми отримували перемогу в цих закупівлях та постачали автозапчастини комунальному об’єднанню за завищеними цінами. Встановлено завищення вартості запчастин на суму майже 13 млн грн.

Слідчий суддя Шевченківського районного суду погодився з доводами прокурора щодо наявності ризиків та задовольнив клопотання про відсторонення керівника «Київмедспецтранс» та одного з його заступників від посад до жовтня цього року.
Раніше стосовно керівника «Київмедспецтрансу» суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в сумі 10 млн грн., а стосовно заступника директора – запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1,7 млн гривень.
Про цю оборудку Kashtan NEWS розповідав у матеріалі: «Украли понад 12 мільйонів гривень на швидких».