Виставка є гарним місцем для фото сесії
У Кловському Саду відкрилася нова квіткова виставка.

Про це повідомляє «Місто Кия».
«Кловський Сад оновив свій квітковий декор — відтепер він прикрашений 40 сортами гортензій», — ідеться в повідомленні.

Як зазначається, також у Саду можна насолодитися як свіжозрізаними квітами, так і квітами у горщиках. Крім того, бажаючі можуть помилуватися різноманітністю палітри кольорів — від найяскравіших фіолетових та індіго до ніжних бузкових та білих.

Водночас квіткова виставка є гарною локацією для фотосесії, яка стане гарним символом цього літа.
Нагадаємо, 21 серпня в київській галереї мистецтв «Лавра» відкривається виставка «Маріуполь нескорений».