Головна НовиниКличко назвав заяви про аварійний стан метро та мостів «російською ІПСО», хоча сам визнав аварійність мостів

Кличко назвав заяви про аварійний стан метро та мостів «російською ІПСО», хоча сам визнав аварійність мостів

Фото: Unsplash

Автор kashtan NEWS

За словами мера, закриття шести станцій «синьої» гілки не є катастрофою

Експерти, які попереджають про аварійний стан київської транспортної інфраструктури, працюють на російську пропаганду і вганяють киян у депресію.

Про це заявив під час сьогоднішнього пленарного засідання Київради міський голова  Віталій Кличко.

«Всі заяви, що метро зараз затопить, мости впадуть, що зараз все знаходиться в ганебному стані – це виключно робота на російське ІПСО, які створюють цю картинку, щоб депресивний настрій у країні продовжувався», – сказав він.

Також, як вважає мер, закриття шести станцій від «Деміївської» до «Теремків» не можна називати аварією.

«Ще раз підкреслюю: аварії не сталося. Ми зробили все, щоб ні в якому разі не відбулося деформації тунелю, не було загрози життю, і вчасно припинили рух на цій Деміївській лінії, щоб усунути ті недоліки, які там були, попередньо можемо сказати, через будівництво. Це неякісні конструкції, які були створені на складній ділянці метрополітену», – заявив Кличко.

Утім пізніше під час засідання столичний голова таки визнав, що з транспортною інфраструктурою у Києві не все гаразд. Зокрема, Кличко проговорився, що аварійний міст Патона може потребувати не тільки ремонту, а й перебудови.

«Ми знаємо, що міст Патона знаходиться в аварійному стані, зараз міст Метро також знаходиться в аварійному стані. Міст Метро знаходиться на балансі міста Києва, і ми вже починаємо тендерні процедури, щоб компанії вийшли і почався ремонт. По мосту Патона: ми передали в міністерство, тобто держава взяла на себе зобов’язання ремонту чи побудови нового мосту. Поки що інформації додаткової немає, ми відслідковуємо, щоб він знаходився в стані спроможності пересування по мосту транспорту, обмежили навантаження на цей міст, на одну смугу з кожної сторони поставили відбійники», – відзвітував Кличко.

Читайте також: Міст Метро відремонтують за два мільярди гривень

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися