Знищено понад два десятки повітряних цілей
Російській окупанти під ранок 2 вересня завдали чергового ракетного удару по Києву. Удар був комбінований — крилатими та балістичними ракетами.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Крилаті ракети, (потенційно Х-101) найпевніше, були випущені близько третьої ночі з бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району саратовської обл., рф. На Київ ці ракети заходили після складних маневрів, з південного напрямку», — розповіли в КМВА.
Водночас, зауважили у військовій адміністрації, з підльотом до столиці крилатих ракет ворог випустив по Києву і передмістю балістичні ракети KN-24/Іскандер-М. До цього всього ще додався й ударний БПЛА.
Силами та засобами протиповітряної оборони в повітряному просторі столиці було знищено понад десяток крилатих ракет та майже десяток балістичних, а також ударний безпілотник.
За повідомленням КМДА, попередньо, внаслідок ракетного удару в Святошинському районі столиці на одному з місць падіння уламків горіли чотири автомобілі.
Крім того, в цьому районі сталася пожежа у двоповерховій нежитловій будівлі. Також пошкоджень зазнали МАФи поблизу станції метро «Святошин» і вікна будівлі станції метрополітену (станція працює).
Водночас у Голосіївському районі уламками пошкоджений корпус котельні (пожежу ліквідували).
У Шевченківському районі сталося загоряння на території одного з підприємств.
Остаточні дані щодо руйнувань та потерпілих уточнюються. Наразі відомо, що до медиків за допомогою звернулися двоє людей, одного з потерпілих довелося госпіталізувати.
Нагадаємо, 26 серпня російські окупанти завдали комбінованого повітряного удару по Україні, застосувавши БПЛА, крилаті ракети та «Кинджали». На жаль, є загиблі та поранені.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.