Головна НовиниКористь від контрабанди: митники передали ЗСУ вилучене спецобладнання
Митники передали ЗСУ обладнання для розмінування.

Користь від контрабанди: митники передали ЗСУ вилучене спецобладнання

Фото: Київська митниця / Facebook

Автор kashtan NEWS

Електронні прилади незаконним шляхом намагалися ввезти в Україну

Київська митниця передала передала одній із бригад, яка підпорядкована командуванню Сухопутних військ ЗСУ, спецобладнання для розмінування.

Про це повідомляє пресслужба столичної митниці.

Як зазначили в правоохоронному відомстві, підрозділу ЗСУ було передано 10 металодетекторів, які військові планують використати для розмінування.

Крім цього, військовим передано майже 10 тисяч пачок сигарет.

Як зауважили митники, ці товари перебували на відповідальному зберіганні  Київської митниці, оскільки були конфісковані та на законних підставах перейшли у власність держави.

Нагадаємо, раніше столична поліція передала для потреб Збройних Сил України чотири позашляховики, які були незаконно ввезені до країни та у зв’язку з чим вилучені правоохоронцями.

Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Вам також може сподобатися