Автівка збила двох бійців Нацгвардії
Сьогодні вночі в Святошинському районі Києва на одному з блокпостів знову сталася кривава дорожньо-транспортна подія, внаслідок якої один із військовослужбовців від отриманих травм загинув на місці.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП у м.Києві.
«Сьогодні, о 00:05, до поліції Києва на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що на блокпосту, поблизу станції метро «Святошин», водій автомобіля «Фольксваген» скоїв ДТП із потерпілими», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили в поліції, попередньо з’ясовано, що 23-річний водій легковика на великій швидкості скоїв наїзд на двох військовослужбовців Національної гвардії України, які несли службу на блокпосту. Далі автомобіль протаранив ще дві припарковані автівки, в одній з яких перебував військовий територіального центру комплектування.
Внаслідок зіткнення, наголосили правоохоронці, 49-річний солдат від отриманих травм загинув на місці, а його 26-річного товариша по службі з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізували до медичного закладу. Ще одному потерпілому військовому надали допомогу на місці.
За допомогою приладу «Драгер» поліція перевірила винуватця ДТП на наявність у нього в організмі алкоголю, але такого виявлено не було. Водночас подальші експертизи мають з’ясувати, чи перебував водій під дією наркотиків.
Наразі керманича поліцейські затримали. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Затриманому загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами строком до трьох років або без такого.
Нагадаємо, судово-психологічна експертиза підтвердила, що суддя Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир, який 26 травня цього року на смерть збив на блокпосту в столиці військовослужбовця Національної гвардії України, перебував на момент дорожньо-транспортної події в стані алкогольного сп’яніння.