Головна АнонсиКуди піти в Києві
Прогулянка Києвом

Куди піти в Києві

Фото: Freepik

Автор kashtan NEWS

17-19 листопада – гід Каштану

Зробити арт-об’єкти з глини й зняти стрес,  пройти краш-курс домедичної допомоги, послухати новий український шансон Міші Крупіна чи врешті визнати себе кіноманом й піти на зйомку Підпільного Кіноклубу – обирайте. Київ дає нам  можливості бути розумними і красивими одночасно. Розважатись, вчитись, допомагати. Бути у всьому цьому разом.

Цими вихідними починає роботу виставка “Відкрита майстерня” де можна створити арт-об’єкти власноруч.

У галереї Avangarden працюватиме “Відкрита майстерня” українського скульптора Андрія Опришка, який працює у традиційних українських техніках й  прагне в своїх роботах підкреслювати вроджену багатогранність і красу матеріалів природи.

Відвідувачі експозиціі зможуть не тільки подивитись на роботи. В залі галереї стоятиме стіл із шматками глини, з яких будь-хто може спробувати зробити арт-об’єкт . Зробити це можна буде у будь-який час, попередня реєстрація не потрібна.

Виставка працюватиме до 17 грудня.

Вхід вільний

Локація – Січових Стрільців, 23-А.

17 листопада  в Київському  національному театрі оперети  можна дивитись і слухати мюзікл

«Звуки музики» 

Це історія про вірність ідеалам і принципам, чесності перед самим собою і суспільством. Історії людей під час  Другої світової війни, які  дзвінко резонують нам зараз.

«Найцінніше, що в кожного з нас є – це він сам. Але ми втратимо себе, якщо здамося. І ви не зможете перехитрити лева, поклавши свою голову в його пащу», – цитує герой мюзіклу.

До участі в постановці мюзиклу залучені  артисти з ансамблю дитячого театру «Мюзик-хол».

Сцена з вистави "Звуки музики"
Сцена з вистави “Звуки музики”. Фото: operetta.com.ua

Квитки – від 100 грн.

Локація  – Велика Васильківська, 53/3.

17 листопада в Bel Etage відбудеться вечіка до Дня студента

В клубі Bel etage пройде Тімбілдінг — святкова вечірка міжнародного Дня студента. Чому вечірка має таку назву і як це стосується студентів, очевидно можна буде зрозуміти (або ні)  на самій події. Організатори обіцяють музику студентства всіх часів та класику – фотозону. Також під час події збиратимуть кошти на підтримку ЗСУ.

Квитки – від 300  грн.

Локація – Bel Etage, Шота Руставелі, 16А.

18  листопада в клубі  Squat 17b відбудеться важлива й корисна активність –  краш-курс домедичної допомоги

Це важливі навички,  якими треба володіти в будь-який час, а під час війни  то – просто нерозумно  їх не мати. Тож  за ініціативи волонтерського обʼєднання “Зграя”, цієї суботи, бойовий медик та очільник медичної місії ГО “Зграя на Сході” Олексій Юдкевич навчить на практиці, як діяти в критичних ситуаціях: евакуація поранених, ураження дихальних шляхів, зупинка кровотеч.

Для участі в воркшопі потрібна попередня реєстрація.

Квитки –  донат.

Локація –  Терещенківська, 17б.

18 листопада Міша Крупін і гурт “Корупція” зіграють в клубі Atlas

Харківський “екстрадєрзький” колись репер, тепер музикант, який заявляє, що співає шансон, Міша Крупін, збрере  в Києві концерт.

Артист відомий своїми талантами до гострих рим, якісної музики і скандалів.

Це заключний виступ з туру “Одеса — Львів — Київ”, під час якого Міша збирає кошти на автівки для підрозділу “КРАКЕН”. На сцену вийдуть музиканти Коля Сєрга та Саша Чемеров. Артисти виконають трек “Білгород”, написаний спеціально для “Культурного Десанту” – проєкту, який займається психологічною підтримкою бійців на передку чи в госпіталях, але за допомогою культури.

Квитки –  від 700 грн.

Локація –  Atlas, Січових Стрільців, 39-41.

19 листопада можна піти на зйомку Підпільного Кіноклубу

Цього разу коміки Підпільного стендапу обговорюватимуть фільм “Гаррі Поттер та в’язень Азкабану”.

"Підпільний кіноклуб"

Що таке кіноклуб і варто чи ні туди йди – можна перевірити, подившись попередні випуски на youtube.

У цей вечір на сцені коміки: Юра Коломієць, Сергій Степанисько, Світлана Немонежина, Дмитро Білоус, Емма Антонюк.

Квитки – від 400 грн.

Локація – простір Generator, Грушевського, 3.

А ще пропонуємо в неділю піти в Музей-аптеку на Подолі

Чи були ви колись в цьому музеї? Там цікаво. І вам, і дітям. Тож саме час.

Аптеку в 1728 року відкрив німець Й. Гейтер. Вона стала першою у Києві, а до 1770-х років залишалася єдиною приватною аптекою у столиці. Ліки тут продавали до 1839 року. Потім перерва на 50 років,  і в 1988 році відкрився музей та відновила діяльність  сама аптека.

Аптека-музей на Подолі
Аптека-музей на Подолі. Фото: AnatolyPm / Wikimedia commons

У колекції музею 50 тисяч експонатів: аптечні меблі XVIII — XIX століть, зразки аптечного посуду різних епох, підручники з медицини та терапії. Виставка займає 12 залів.

Деякі з них стилізовані під кабінет аптекаря, хату знахарки, лабораторію алхіміка тощо.

Тож йдіть  в музей аптеку, і дізнавайтесь більше про Київ,  його історію і його людей.

Аптека-музей на Подолі
Аптека-музей на Подолі. Фото: guide.kyivcity.gov.ua

Гарних вихідних всім. Бережіть себе. Надихайтесь мистецтвом.

Ваш гід Каштан

Вам також може сподобатися