Головна НовиниКияни пропонують новий підхід до оренди зупиночних павільйонів
Жителі столиці пропонують міській владі переглянути принципи здачі в оренду павільйонів на зупиночних комплексах.

Кияни пропонують новий підхід до оренди зупиночних павільйонів

Фото: Київпастранс/Facebook

Автор kashtan NEWS

Містяни почали збір підписів

Жителі столиці пропонують міській владі переглянути принципи здачі в оренду павільйонів на зупиночних комплексах, зробивши цю процедуру більш прозорою.

Відповідна петиція з цього приводу міститься на офіційному сайті Київради.

Як зазначають автори документу, Київрада має ініціювати розірвання всіх інвестиційних договорів на зупинкові комплекси, які були укладені в 2018 році чи пізніше, які були укладені строком на 10 років. Підписанти пояснюють, що ці договори передбачали облаштування зупинкових комплексів для торгівлі і зручності пасажирів. Проте за 5 років на багатьох зупинкових майданчиках так і не було встановлено не лише повноцінних комплексів, а й навіть звичайних лавок з навісами для захисту від дощу та снігу.

Водночас на певних зупинках все ж були встановлені зазначені тимчасові споруди, але всі ці роки багато з них стоять порожніми, занепадають. Адже переможець, який купою отримав всі зупинки, сподівався передати їх в суборенду із завищеною платою, але бажаючих не знайшлося.

Зважаючи на невиконання інвестором взятих на себе зобов’язань, переконані ініціатори нововведення, Київрада має перевірити наявність встановлених зупинкових комплексів на зупинках, їхній стан, зафіксувати виявлені порушення та ініціювати розірвання інвестиційних договорів. Після цього кожна зупинка, має бути окремо передана в оренду через систему електронних закупівель «Прозорро» приватному суб’єкту господарювання, який запропонує вищу плату із збереженням єдинотипу фасаду зупинки.

Як повідомлялося, мешканці столиці пропонують міській владі як спосіб боротьби із заторами облаштування на кінцевих станціях метро перехоплювальних автостоянок.

Вам також може сподобатися