Відповідна петиція на сайті Київради набрала понад 500 підписів
Подовження роботи міського транспорту в Києві принесе місту додатковий прибуток, а киянам дасть можливість зручно добиратися додому.
Про це йдеться в електронній петиції, опублікованій на сайті Київради.
У зв’язку з тим, що роботу розважальних закладів подовжили на годину, автор петиції пропонує також подовжити роботу громадського транспорту на 30 хвилин як мінімум у вечір п’ятниці та на вихідні.
«Вночі під час вихідних та п’ятницю ввечері громадським транспортом користуються переважно люди молодого та середнього віку в достатньо великій кількості, які оплачують проїзд, чим створюється додатковий дохід Київському метрополітену та Київпастрансу. Пенсіонери та пільговики майже не їздять», – ідеться в петиції.
Також автор зазначає, що в разі подовження роботи транспорту люди ще більше будуть відвідувати розважальні заклади, що принесе додатковий дохід до бюджету міста.
Наразі петиція набрала понад 500 підписів
Нагадаємо, з 1 вересня рішенням Ради оборони Києва час роботи закладів громадського харчування було подовжено до 23:00.