Головна НовиниКияни пропонують  створити велодоріжки на жвавому мосту

Кияни пропонують  створити велодоріжки на жвавому мосту

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Громадяни вказали на спосіб прокладання маршруту

Мешканці столиці закликають міську владу вирішити питання  створення смуг для руху велосипедистів  мостом  Патона.

Відповідну петицію з цього приводу розміщено на офіційному сайті Київради.

Як пояснюють ініціатори, вже роками дві бічні смуги руху на мосту Патона залишаються відгородженими і не діють для автомобілів.

Тому, на переконання підписантів документа, раціонально було б використати цю площу й прокласти веломарштрут, що з’єднував би два береги Києва і давав змогу людям пересуватися містом альтернативними видами транспорту — велосипедами, самокатами, моноколесами тощо.

Нагадаємо, раніше кияни закликали міську владу вжити заходи щодо забезпечення енергетичної незалежності світлофорів під час відключень світла шляхом встановлення на них сонячних панелей живлення.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися