Їхні керманичі часто потрапляють у ДТП
Мешканці столиці просять міську владу вжити заходів із заборони прокату електросамокатів у місті через збільшення кількості надзвичайних подій за їх участі.
Відповідну петицію зареєстровано на сайті Київради.
Як пояснюють автори ініціативи, створити петицію їх спонукала зростання кількості ДТП за участі прокатних електросамокатів, а також ігнорування їхніми користувачами Правил дорожнього руху та безпеки.
Нагадаємо, столиця за підсумками 9 місяців посіла першість за кількістю дорожньо-транспортних подій із потерпілими.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.