Містяни почали збір підписів
Мешканці столиці вимагають від місцевої влади вирішити питання з оснащенням пішохідних переходів приладами додаткового освітлення у вечірній час.
Відповідну петицію з цього приводу зареєстровано на офіційному сайті Київради.
Як пояснюють автори документа, облаштування пішохідних переходів такими засобами поліпшить безпеку громадян, зробить так, що людей буде краще помітно для водіїв, а це – значно зменшить кількість дорожньо-транспортних подій.
Нагадаємо, кияни пропонують місцевій владі з метою заощадження електроенергії розглянути питання щодо оснащення вуличного освітлення сонячними панелями.
Водночас мешканці столиці просять Київську міську раду включити до цільової програми розвитку транспортної інфраструктури на 2024-2025 роки показники кількості грунтових доріг міста, які треба привести до ладу.