Чоловік виготовляв психотропи з інгредієнтів, які купляв у магазині хімічних реактивів
У столиці затримано 43-річного чоловіка, який виготовляв у себе вдома психотропні речовини.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, зловмисник влаштував у своїй квартирі справжню лабораторію. Він купував інгредієнти в магазині хімічних реактивів, готував на їхній основі психотропи та передавав двом своїм спільникам, які відповідали за подальший збут.

«Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили у зловмисників лабораторне обладнання, амфетамін, нітроетан та близько 2 кг фенілнітропропену. Крім того, вилучені банківські картки, мобільні телефони, гроші, а в одного з фігурантів – пістолет. Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин за цінами «чорного» ринку становить понад 250 тис. грн», – повідомили у поліції.
Наразі всі троє наркоділків затримані, їм оголошені підозри за ч. 2, 3 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у великих та особливо великих розмірах.

Організатору лабораторії також вручено підозри за ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) та 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу.
Крім того, повідомляється, що один із збувачів, 35-річний киянин, на момент затримання перебував у розшуку за ст. 263 – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.
Читайте також: У столиці викрили мережу нарколабораторій
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.