У зловмисника вилучили «товару» на пів мільйона гривень
Столичні правоохоронці викрили 35-річного киянина в реалізації наркотиків, які були розфасовані у лампочки освітлення.

Про це повідомляє поліція Києва.
Як розповіли правоохоронці, слідчі з’ясували, що 35-річний мешканець Голосіївського району столиці приймав замовлення від покупців через месенжери, а товар відправляв, користуючись послугами поштового зв’язку, пакуючи психотропи в лампочки.
Оперативники викрили порушника, коли він ішов до поштового відділення з черговою партією «товару»: у 28 пакунках, що готувалися до відправлення, правоохоронці виявили лампочки, всередині яких знаходилася психотропна речовина Альфа-PVP, розфасована по зіп-пакетах.

За місцем мешкання фігуранта поліцейські вилучили фасовані пакети з канабісом, зіп-пакети із MDMA, амфетамін, Альфа-PVP, а також електронні ваги та предмети для фасування.
Зловмисникові загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, у Києві перед судом постане молодик, який збував кокаїн та інші важкі наркотики, маскуючи їх під дорогі ґаджети.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.