Головна НовиниКиїв засипало снігом: як його прибирають

Київ засипало снігом: як його прибирають

Фото: Каштан NEWS

Автор kashtan NEWS

Комунальники ліквідовують наслідки негоди

Сьогодні вночі в Києві пройшов сильний снігопад. Для ліквідації його наслідків  комунальні служби задіяли 237 одиниць техніки «Київавтодору» та «Київзеленбуду».

Про це повідомляє КМДА.

Як запевнили  в  мерії,  роботи з очищення від снігу вулично-дорожньої мережі тривають. Крім того, впродовж дня планують суттєво збільшити кількість бригад із ручного прибирання та оптимізують кількість снігоприбиральної техніки.

Водночас, запевнили в КМДА, прибудинкові території від снігу очищають майже 3000 працівників керуючих компаній.

Також у парках і скверах до прибирання снігу та протиожеледної обробки залучено техніку «Київзеленбуду» та 557 працівників.

Нагадаємо, за прогнозами Українського  гідрометцентру, 17 лютого в столиці буде хмарна погода з проясненнями, вдень 4° морозу. На дорогах — ожеледиця.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися