Компанія вдалася до розстрочки платежів
Столична будівельна компанія «Київміськбуд» оголосила про суттєві знижки на паркінги, які стоять напівпорожні через війну.
Про це повідомляє сайт компанії.
«Київміськбуд» надає знижки до 30 відсотків на машиномісця та пропонує угоди на виплати з першим внеском від 10 до 50 відсотків на деякі паркінги», — йдеться у повідомленні.
Як зазначають у компанії, в продажу машиномісця у 23 паркінгах, об’єктах, які на стадії будівництва, а також у комплексах, що вже введені в експлуатацію. Окремі паркінги можна придбати на виплату на 10 місяців, перший внесок від 10 до 50 відсотків.
Нагадаємо, працівники правоохоронних органів столиці провели низку санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях кількох підприємств, у тому числі «Київміськбуді», департаменті КМДА та за місцями проживання осіб, які можуть бути причетні до посадового злочину під час закупівлі житла за бюджетні кошти.