Головна НовиниКиївська підземка отримала модульні лави
лави київське метро гуманітарна допомога

Київська підземка отримала модульні лави

ФОТО: Червоний Хрест Україна

Автор Kashtan News

Конструкції передали як гуманітарну допомогу

Столичний метрополітен отримав два десятки лав-трансформерів в рамках програми гуманітарної допомоги від Латвії та Червоного Хреста України.

Про це повідомляє представництво ЧХ в Україні.

«Благодійний фонд LITUA kartu та Торгово-промислова палата Латвії передали модульні лави для облаштування укриттів на потреби Товариства Червоного Хреста України та Київського метрополітену», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ці лави зручні для облаштування місць компактного розміщення та тимчасового перебування населення, укриттів, пунктів незламності у зимовий період.

Конструкція лави складається з двох сегментів, які легко та швидко кріпляться між собою без застосування дрібних деталей та додаткового інструменту.

На одній лавці одночасно може сидіти 7-8 осіб, і вона витримує навантаження майже 1700 кг.

Нагадаємо, працівники столичного метро під час повітряної тривоги зачиняють ліфти для маломобільних та інвалідів — кажуть, є «така вказівка».

Вам також може сподобатися