Конструкції передали як гуманітарну допомогу
Столичний метрополітен отримав два десятки лав-трансформерів в рамках програми гуманітарної допомоги від Латвії та Червоного Хреста України.
Про це повідомляє представництво ЧХ в Україні.
«Благодійний фонд LITUA kartu та Торгово-промислова палата Латвії передали модульні лави для облаштування укриттів на потреби Товариства Червоного Хреста України та Київського метрополітену», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, ці лави зручні для облаштування місць компактного розміщення та тимчасового перебування населення, укриттів, пунктів незламності у зимовий період.
Конструкція лави складається з двох сегментів, які легко та швидко кріпляться між собою без застосування дрібних деталей та додаткового інструменту.
На одній лавці одночасно може сидіти 7-8 осіб, і вона витримує навантаження майже 1700 кг.
Нагадаємо, працівники столичного метро під час повітряної тривоги зачиняють ліфти для маломобільних та інвалідів — кажуть, є «така вказівка».