Керівництво міста не поспішає з «оргвисновками»
Комунальне об’єднання «Київзеленбуд» продовжує знищувати здорові дерева в місті. Цього разу комунальників викрили на вирубці вікових насаджень у центрі столиці — на Володимирській гірці.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомляє пам’яткоохоронець Дмитро Перов.
«КО «Київзеленбуд» знищив ще одне здорове дерево на Володимирській гірці. Попри, начебто, підтримку Віталієм Кличком петиції про ліквідацію КО «Київзеленруб», по факту нічого не змінилося — Комунальне обʼєднання лісозаготівлі продовжує рубати здорові дерева в зелених зонах Києва», — написав Дмитро Перов.
У цьому контексті активіст нагадав, що Володимирська гірка є памʼяткою садово-паркового мистецтва, яка взята під охорону ще постановою Держкомприроди УРСР від 30.08.90 № 18.

«Це один з найстаріших парків Києва, що був закладений ще у 30-х роках ХІХ століття. Парк відноситься до категорії особливо цінних земель, а вирубка дерев тут заборонена законом», — нагадав Дмитро Перов.
Нагадаємо, електронна петиція з вимогою ліквідувати КО «Київзеленбуд» та перевірити його діяльність за останні п’ять років набрала понад шість тисяч голосів.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.