Ділки заробляли мільйони
Слідчі Дніпровського управління поліції Києва викрили угруповання, яке займалося збутом канабісу на території столиці, заробляючи таким чином близько півмільйона гривень щомісяця.
Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.

Як розповіли поліцейські, наркоділерами виявились уродженці Києва та Полтавської області, 1980, 1984, 1988 та 2003 років народження.
«Ми з’ясували, що четверо знайомих налагодили збут канабісу з Полтавської області до столиці через поштові відправлення. Відтак, двоє зловмисників займались переробкою і фасуванням наркотичних засобів на території приватного господарства на Полтавщині та відправляли посилки в Київ, а двоє інших фігурантів здійснювали безпосередній збут оптових партій канабісу на території столиці», — поділилися інформацією правоохоронці.


Під час оперативних дій за адресами проживання підозрюваних у столиці та Полтавській області було проведено низку обшуків. У результаті слідчі вилучили близько трьох кілограмів марихуани, 15 кілограмів зрізаних рослин конопель, 50 суцвіть конопель, ноутбуки, мобільні телефони, банківські картки, електронні ваги, подрібнювач, поліетиленові вакуумні пакети, картонні коробки та інші ємності з залишками речовини рослинного походження. Орієнтовна вартість вилучених заборонений речовин складає близько 1 000 000 гривень. Крім цього, під час обшуків правоохоронці вилучили у фігурантів 36 500 гривень, 1 600 доларів США та 730 євро.
Наразі встановлюються всі обставини незаконної діяльності угруповання.
Як повідомлялося, столичні поліцейські затримали водія маршрутки, який збував наркотики на зупинці громадського транспорту