Киянин Олександр Гома стартував 22 лютого о 7:24 ранку, а фінішував о 7:24 наступного дня – уже рекордсменом України
За добу запливу вільним стилем у 25-метровому басейні він подолав дистанцію довжиною 60 кілометрів 300 метрів.
Про це повідомила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.
Під час водного марафону Олександр підтримував сили спортивним харчуванням, але більше за все хотілося звичайного згущеного молока. Його під час запливу він випив найбільше – майже півтора літра.
Як розповів плавець, під час встановлення рекорду морально допомагала група підтримки, а особливо, коли хтось складав компанію, щоб поплавати разом. Психологічно найважче було вночі: спати не хотілося, але відчуття, що ти залишився один у басейні, навіювало смуток. Щоб його розвіяти, Олександр під час запливу повторював уроки англійської, яку вивчає на курсах іноземних мов.
Рекорд «Найтриваліший одиночний добовий заплив у басейні» увійшов до Національного реєстру рекордів як один із фундаментальних у цій категорії
Читайте також: Знаменита спортарена відкриває «секрети»
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.