Фігурантам загрожує до десяти років ув’язнення
У Києві судитимуть двох наркозбувачів, які продавали наркотики та психотропи під виглядом солодощів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«У вересні минулого року слідчі та співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Києва викрили злочинну діяльність двох місцевих мешканців, 2001 та 2002 років народження. Чоловіки організували збут наркотиків і психотропів, які маскували в пакунки з солодощами», – йдеться в повідомленні.
Під час обшуків у молодиків вилучили майже 250 г амфетаміну, 100 г «Альфа-PVP», 300 г псилоцибінових грибів, понад 50 таблеток МДМА, а також обладнання для фасування і пакування. За цінами «чорного» ринку загальна вартість вилученого «товару» становила пів мільйона гривень.
Обом фігурантам пред’явлено підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу – незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин у великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком до десяти років із конфіскацією майна.
Нині обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду справи по суті.
Читайте також: В Україні зареєстровано перші ліки на основі колись забороненої речовини
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.