Люди вимагають налагодити нормальне транспортне сполучення з мікрорайоном
Мешканці столичного мікрорайону Бортничі вимагають від міської влади налагодити транспортне сполучення до станцій метрополітену, оскільки один із основних автобусних маршрутів №474 було скасовано.
Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.
Як пояснюють автори звернення, вказаний автобусний маршрут був єдиною зручною можливістю дістатися з Бортничів до станції метро «Харківська». А після його скасування місцеві мешканці втратили можливість вчасно діставатися на роботу, навчання, до медичних закладів тощо.
За словами підписантів документа, наразі єдиним маршрутом, який обслуговує мікрорайон, є автобус №104. Однак кількість автобусів на маршруті недостатня. Крім того, рух цих автобусів починається занадто пізно, що унеможливлює виїзд на роботу до 7:00 ранку, а в години пік автобуси переповнені настільки, що це створює небезпечні умови перевезення людей.
Нагадаємо, кияни вимагають від «Київпастрансу» зобов’язати водіїв у спеку вмикати кондиціонери в салонах рухомого складу.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.