Головна НовиниМешканців Бортничів «відрізали» від цивілізації

Мешканців Бортничів «відрізали» від цивілізації

Фото: Київська міська рада

Автор kashtan NEWS

Люди вимагають налагодити нормальне транспортне сполучення з мікрорайоном

Мешканці столичного мікрорайону Бортничі вимагають від міської влади налагодити транспортне сполучення до станцій метрополітену, оскільки один із основних автобусних маршрутів №474 було скасовано.

Відповідну електронну петицію розміщено на сайті Київради.

Як пояснюють автори звернення, вказаний автобусний маршрут був єдиною зручною можливістю дістатися з Бортничів до станції метро «Харківська». А після його скасування місцеві мешканці втратили можливість вчасно діставатися на роботу, навчання, до медичних закладів тощо.

За словами підписантів документа, наразі єдиним маршрутом, який обслуговує мікрорайон, є автобус №104. Однак кількість автобусів на маршруті недостатня. Крім того, рух цих автобусів починається занадто пізно, що унеможливлює виїзд на роботу до 7:00 ранку, а в години пік автобуси переповнені настільки, що це створює небезпечні умови перевезення людей.

Нагадаємо, кияни вимагають від «Київпастрансу» зобов’язати водіїв у спеку вмикати кондиціонери в салонах рухомого складу.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися