У київській підземці підбили статистичні підсумки
За тиждень 18-25 вересня столичне метро перевезло майже 4,9 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики.
Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».
Також за цей період 11 000 осіб, із яких майже 1 100 дітей, скористалися станціями метрополітену під час повітряних тривог у комендантську годину.
Комунальне підприємство нагадує, що в метрополітені тривають планові ремонтні роботи, а також чергові капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Либідська».
Окремо «Київський метрополітен» попереджає, що з початком холодів традиційно частішають випадки зупинки ескалаторів через потрапляння шарфів, довгого одягу та інших речей пасажирів. Тому користувачів підземки просять бути уважними та підіймати подоли довгого одягу.
Нагадаємо, у Дарницькому районі працює соціальний хаб для переселенців з Краматорська.