Головна НовиниМинулого тижня понад 11 000 киян використали метро як укриття під час нічних обстрілів
Київський метрополітен повідомив, скільки киян скористалися підземкою як укриттям протягом тижня.

Минулого тижня понад 11 000 киян використали метро як укриття під час нічних обстрілів

ФОТО: kyivcity.gov.ua

Автор kashtan NEWS

У київській підземці підбили статистичні підсумки

За тиждень 18-25 вересня столичне метро перевезло майже 4,9 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики.

Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Також за цей період 11 000 осіб, із яких майже 1 100 дітей, скористалися станціями метрополітену під час повітряних тривог у комендантську годину.

Комунальне підприємство нагадує, що в метрополітені тривають планові ремонтні роботи, а також чергові капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Либідська».

Окремо «Київський метрополітен» попереджає, що з початком холодів традиційно частішають випадки зупинки ескалаторів через потрапляння шарфів, довгого одягу та інших речей пасажирів. Тому користувачів підземки просять бути уважними та підіймати подоли довгого одягу.

Нагадаємо, у Дарницькому районі працює соціальний хаб для переселенців з Краматорська.

Вам також може сподобатися