Незаконні скиди води припинили
У Дарницькому районі столиці місцеві мешканці виявили стале забруднення озера Підбірне.
Про це повідомляє КП «Плесо».
«В ході виїзду на місце події фахівці підприємства виявили незаконно врізану трубу, через яку здійснювався злив побутових відходів у водойму», — зауважили комунальники.
Вони розповіли, що фахівці підприємства провели відбір проб води для проведення лабораторних досліджень, які підтвердили факт забруднення озера.
З метою запобігання подальшому забрудненню водойми, фахівці КП «ПЛЕСО» провели тампонування (перекриття) незаконно встановленої труби.
Нагадаємо, третину озер у столиці вже частково забудовано, а на кожне друге озеро забудовники скоювали замах.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.