Головна НовиниНа Майдані попрощалися з полковником Сергієм Ільницьким, депутатом Київради
У Києві прощалися з депутатом Київради Сергієм Ільницьким, який загинув у боях на Донеччині.

На Майдані попрощалися з полковником Сергієм Ільницьким, депутатом Київради

ФОТО: Київська міська рада / Facebook

Автор Kashtan News

У столиці вчора, 28 серпня, відбулася церемонія прощання з полеглим Героєм

В останню путь провели депутата  Київської міської ради, першого заступника командувача Української добровольчої армії, командира загону «Південь» УДА у складі 28-ої ОМБр Сергія Ільницького (позивний «Сокіл»).

Воїн загинув  22 серпня в боях на Донеччині, розповідав kashtan NEWS.

Сергій Ільницький від самого початку бойових дій був на передовій. Ветеран Збройних Сил України, учасник АТО, полковник у відставці, він пішов добровольцем на фронт. Як кадровий військовий став начальником штабу УДА. Кавалер ордена «За заслуги».

Віддати останню шану Герою прийшли командувач УДА Дмитро Ярош, колеги-депутати, друзі й військові. Після панахиди в  Михайлівському золотоверхому соборі Сергія Ільницького вшанували на Майдані Незалежності.

Керівництво міста, депутатський корпус Киїради висловили щирі співчуття родині та побратимам загиблого Героя.

Вічна пам’ять та слава Герою!

Вам також може сподобатися