У столиці вчора, 28 серпня, відбулася церемонія прощання з полеглим Героєм
В останню путь провели депутата Київської міської ради, першого заступника командувача Української добровольчої армії, командира загону «Південь» УДА у складі 28-ої ОМБр Сергія Ільницького (позивний «Сокіл»).

Воїн загинув 22 серпня в боях на Донеччині, розповідав kashtan NEWS.
Сергій Ільницький від самого початку бойових дій був на передовій. Ветеран Збройних Сил України, учасник АТО, полковник у відставці, він пішов добровольцем на фронт. Як кадровий військовий став начальником штабу УДА. Кавалер ордена «За заслуги».


Віддати останню шану Герою прийшли командувач УДА Дмитро Ярош, колеги-депутати, друзі й військові. Після панахиди в Михайлівському золотоверхому соборі Сергія Ільницького вшанували на Майдані Незалежності.

Керівництво міста, депутатський корпус Киїради висловили щирі співчуття родині та побратимам загиблого Героя.
Вічна пам’ять та слава Герою!