Правоохоронці розслідують справу
Сьогодні вночі на столичній Оболоні через займання сміття згоріли три приватні автівки, припарковані у дворі дев’ятиповерхового житлового будинку.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.
«6 березня о 00:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на просп. Володимира Івасюка. Попередньо, внаслідок загоряння сміття, вогонь розповсюдився на поруч припарковані автомобілі», — йдеться у повідоленні.

Як зазначили в рятувальній службі, на жаль, внаслідок пожежі було пошкоджено 3 автомобіля — у них згоріли моторні відсіки, пошкоджено салон та лакофарбове покриття.
Для гасіння пожежі було задіяно 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та 11 осіб особового складу.
Жертв чи постраждалих немає. Остаточну причину виникнення пожежі встановлюють правоохоронці.
Нагадаємо, з київських вулиць вирішили прибрати автівки, від яких «відмовилися» власники.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.