Обставини події встановлюють слідчі
На столичній Оболоні водій іномарки скоїв зіткнення зі службовим автомобілем поліції, внаслідок чого патрульні отримали травми і були ушпиталені.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
Як розповіли поліцейські, дорожньо-транспортна подія трапилася на вулиці Героїв полку «Азов». Попередньо встановлено, що водій легковика «Mazda CX5» не впорався з керуванням та здійснив зіткнення зі службовим автомобілем поліції «Toyota». Всі деталі та обставини події зʼясовують слідчі.

Нагадаємо, 17 травня на Броварському проспекті в Києві водій автомобіля «BMW» виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся із автомобілем «Changan». Від удару водій «Changan» утратив курсову стійкість та зіткнувся з «Chevrolet Aveo», який рухався назустріч. Внаслідок ДТП загинула дівчинка, 2022 року народження, а також отримали травми водій та вагітна пасажирка «Chevrolet Aveo».
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.