У районі знайшли можливість фінансово підтримати цю справу
У Києві є тисячі житлових будинків, де потрібно замінити старі ліфти. На Оболоні крок за кроком вирішують цю гостру проблему, спираючись на ініціативу громади. Адже відповідно до чинного законодавства, ліфти, як і будь-яке інше майно в багатоквартирних будинках, належать мешканцям. Саме тому в столиці діє програма, яка передбачає співфінансування капітального ремонту або заміни ліфтів: 95 відсотків коштів сплачує місто, а п’ять – мешканці.
Цьогоріч до бюджету було включено 47 ліфтів за програмою співфінансування. Всі мешканці цих будинків отримають нові ліфти до кінця 2025-го.
Про це повідомила Оболонська районна державна адміністрація.
Голова Оболонської РДА Кирило Фесик відвідав кілька об’єктів, де роботи вже виконано, і поспілкувався з керівниками ОСББ та житлово-будівельних компаній щодо їхнього досвіду. Він розповів, що цього року в районі доклали значних зусиль, аби всі проєкти, де мешканці виявили бажання взяти участь у цій програмі, отримали фінансову підтримку з бюджету.
Читайте також: Кирило Фесик: «У мене ніколи не було мети триматися за крісло»
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.