Головна ВідеоНа Оболоні запрацював унікальний фонтан
На Оболоні відновлено роботу фонтану "Три дівчини".

На Оболоні запрацював унікальний фонтан

ФОТО: Сергій Половко / Wikimedia commons

Автор Kashtan News

Мешканці району надихнули владу відновити його роботу

На Оболонській набережній столиці відновили роботу фонтана «Три дівчини».

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив голова Оболонської райдержаднімістрації Кирило Фесик.

«Роботу фонтана в Саду Каменів, на Оболонській набережній, відновлено!» — написав Фесик.

За його словами, фонтан має діаметр 11 метрів,  його композицію складають три дівчинки, які ховаються під великим розлогим грибом від дощу  і, витягнувши руки, радісно ловлять  із неба краплі. Увечері  фонтан красиво підсвічується.

Як зазначив голова РДА, фонтан запрацював завдяки небайдужим оболонцям, які запропонували його відновити.

Як повідомлялося, керівництво столичного комплексу ВДНГ просить небайдужих громадян долучитися до збору коштів на ремонт 65-річного басейну, який знаходиться на території Виставкового центру і жодного разу за час свого існування не ремонтувався.

Вам також може сподобатися