Врятувати людей не вдалося
У Голосіївському районі столиці внаслідок пожежі в квартирі загинуло дві людини. Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.
«28 листопада о 05:03 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла на вулиці Казимира Малевича, 37/41, що в Голосіївському районі столиці», — йдеться у повідомленні.

Як розповіли в рятувальному відомстві, загоряння сталося в одній із квартир на 6 поверсі 11-поверхового житлового будинку.
Під час гасіння пожежі рятувальники виявили в помешканні тіла чоловіка та жінки.
На місці працювали 15 вогнеборців та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки.
Причину загоряння та обставини трагічного випадку встановлюватимуть правоохоронні органи.
Нагадаємо, в Голосіївському районі на пенсіонерку напав безпритульний собака.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.