Завдано повітряного удару по ворожому аеродрому «Сольци» в Новгородській області
Там базуються вбивці мирних українців, стратегічні бомбардувальники Ту-22М3. Один з літаків пошкоджено.
Про це інформують телеграм-канали Інформаційний спротив, а також Андрій Цаплієнко.
У міноборони країни-агресорки росії визнали, щ обула надзвичайна подія. І що безпілотник намагалися збити зі стрілецької зброї.
У ворожому міністерстві додали, що внаслідок “теракту” на території аеродрому в Новгородській області виникло займання на стоянці літаків, яке нібито “було оперативно ліквідовано”. “Зазнав пошкодження один літак, постраждалих немає”.
Як повідомляв раніше Каштан NEWS, у ніч із 17 на 18 серпня столиця країни-агресора знову зазнала атаки невідомих БПЛА. Цього разу постраждала будівля на території «Експоцентру» поруч із «москва-сіті».
Нагадаємо, до цього у цей елітний комплекс «прилітало» двічі: у ніч проти 30 липня та 1 серпня.
Фото: Telegram, Андрій Цаплієнко