Головна БезпекаНа Святошині біля входу в метро гасили пожежу

На Святошині біля входу в метро гасили пожежу

Фото: ГУ ДСНС України в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Причини надзвичайної події  з’ясовуватимуть правоохоронці

У Святошинському районі столиці в підземному переході біля входу до станції метро загорівся торговельний кіоск.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.

«30 березня о 21:32 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Академіка Єфремова, що у Святошинському районі», — йдеться в повідомленні.

Вжитими заходами загоряння швидко локалізували на площі 10 кв м і ліквідували. Потерпілих немає. Причину пожежі встановлюватимуть правоохоронці.

Нагадаємо, раніше пасажири стали свідками виникнення пожежі над платформою станції метро «Мінська».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися