Позитивні зрушення є недостатніми
Для нормального функціонування укриттів в столиці має бути налагоджена системна злагоджена робота на всіх рівнях.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідоми начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко, після перевірки стану київських бомбосховищ.
«Перевірив стан укриттів та хід робіт зі створення нових захисних споруд у різних районах Києва. Загроза атак не зникає, і столиця залишається під прицілом. Тому облаштування укриттів — це не питання бажання чи зручності, а базова потреба, яку не можна ігнорувати», — написав Ткаченко.
За його словами, роботи з облаштування укриттів йдуть у школах, садочках та житлових будинках: нові укриття дозволять учням навчатися навіть під час тривог, а відремонтовані підвали стають більш придатними для людей.
«Але цього поки недостатньо», — зауважив очільник КМВА.
Він наголосив, що за три роки війни виявилося багато проблем: зачинені укриття, відсутність умов для тривалого перебування, недоступність для маломобільних людей. «Це не просто недоліки — це реальні ризики для життя. Тут потрібна системна робота, і вона має бути злагодженою на всіх рівнях», — підкреслив Ткаченко.
Нагадаємо, начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко доручив створити робочу групу «Прозорість і підзвітність». Адже такі групи вже створено з метою забезпечення здійснення заходів щодо прозорості та доброчесності в обласних військових адміністраціях, і вони показали свою ефективність.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.