Ворог застосував три типи озброєння
У ніч проти 27 квітня російські окупанти завдали по Україні чергового масованого ракетного удару. Цілями агресора знову були переважно об’єкти енергетичної інфраструктури.
Про це повідомляє Міністерство енергетики України.
«Ворог вчергове атакував енергетичну інфраструктуру країни. Зокрема, атаковані об’єкти у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській областях», — наголосили у профільному міністерстві.
Як зазначили в енергетичному відомстві, у результаті ворожої атаки є пошкодження обладнання, а на одному з об’єктів поранено людину — енергетик , начальника зміни, отримав контузію.
Остаточні наслідки нічної атаки росіян уточнюються. Триває робота над їх ліквідацією.
Водночас у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ розповіли, у ніч на 27 квітня російські окупанти завдали комбінованого удару по Україні ракетами різних типів.
«Усього ворог застосував 34 ракети повітряного, наземного та морського базування», — констатували військові.
За їхніми даними, окупанти випусти по Україні 9 крилатих ракет Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації Ту-95 МС (район пусків Саратовська обл. рф), 9 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69 (із повітряного простору Бєлгородської обл. та з акваторії Азовського моря), 2 зенітні керовані ракети С-300 (із району Бєлгородської обл. рф.), 2 крилаті ракети «Іскандер-К» (із Криму), 4 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» із літаків МіГ-31К (пуски з повітряного простору Рязанської і Тамбовської обл. рф.) і 8 крилатих ракет «Калібр» із акваторії Чорного моря.
До відбиття цієї повітряної навали противника з боку Сил оборони було залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.
В результаті протиповітряного бою ЗСУ знищено 21 повітряну ціль. Серед них — 6 крилатих ракет Х-101/Х-555, 8 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69, 1 крилату ракету «Іскандер-К», 6 крилатих ракет «Калібр».
Нагадаємо, 26 квітня через отримання інформації про можливу ракетну атаку у Києві відбулася евакуація пацієнтів і персоналу двох лікарень, розташованих на вулиці Богатирській. Одна з них — дитяча.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.