Птахів випустили під час похорон «на знак прощання»
Зоозахисники рятують на Берковецькому кладовищі декоративних голубів, які не спроможні вижити самі.
Про це повідомили учасники Команди порятунку тварин міста Києва
«На Берковецькому кладовищі випустили білих декоративних голубів на знак прощання. Але птахи нікуди не полетіли та не спроможні вижити самостійно. Тож небайдужі люди звернулись до нас. Біля входу спіймали одного декоративного голуба, а поряд біля церкви забрали та відвезли до клініки звичайного хворого голуба. Відлов птахів триватиме», – розповіли волонтери.
Читайте також: У Київзоо побудували «таунхаус» для папуг, урятованих волонтерами
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.