ППО знешкодила всі ворожі безпілотники
У ніч проти 25 жовтня російські окупанти здійснили пʼятнадцяту повітряну атаку на Київ від початку місяця, застосовуючи лише безпілотні літальні апарати, які були запущені з території Курської області та Краснодарського краю.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«На столицю баражуючі боєприпаси заходили двома великими хвилями. Перший раз повітряну тривогу в Київ оголосили близько опівночі, а вдруге — приблизно о третій ночі. Сумарно нічні тривоги тривали приблизно 4 години», — зазначили в КМВА.
За інформацією військової адміністрація, підрозділи сил Протиповітряної оборони виявили та знешкодили до півтора десятка дронів ворога, що загрожували столиці України.
На жаль, внаслідок нічного повітряного удару в столиці зафіксовано падіння уламків. Зокрема, в Дарницькому районі уламки збитих ворожих дронів призвели до загорання на відкритій території дерев та трави. Пожежу оперативно ліквідовано. Інформація стосовно потерпілих не надходила.
Нагадаємо, російські окупанти останнім часом використовують хвилеподібну тактику атак Києва безпілотниками.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.