Рашисти завдали масованого балістичного удару по Києву
Внаслідок третього від початку зими ракетного удару російських окупантів по Києву потерпіло понад пів сотні людей, пошкоджено уламками збитих ракет дитячу лікарню, багатоповерхівки та знищено кілька автівок і приватний будинок.

Про це повідомляють Командування повітряних Сил ЗСУ, КМДА та КМВА.
«Рівно о 3.00 13 грудня 2023 року противник завдав ракетного удару по столиці України. Усі десять цілей, що летіли у напрямку міста Київ по балістичній траєкторії, збито зенітним ракетним підрозділом Повітряних Сил», — повідомили військові, уточнивши, що тип ракет може бути встановлено лише після вивчення уламків відповідними службами.
За інформацією КМВА, внаслідок роботи ППО щодо збиття ворожих повітряних цілей у Києві загалом зафіксовано біля десятка випадків падіння уламків боєприпасів.

Зокрема, в Голосіївському районі уламки ракет упали на проїзну частину дороги без наступного горіння, в Дарницькому вони призвели до загорання приватного будинку на площі 400 м2, у Деснянському районі ракетні залишки призвели до загорання на 7 поверсі 9-ти поверхового житлового будинку та 8 автомобілів, які були припарковані в дворі будинку. Крім того, у Дніпровському районі вибуховою хвилею вибило вікна в двох житлових будинках, виникло загорання приватного житлового будинку на площі 2 м2, ще на території трьох приватних житлових будинків падіння уламків призвело до часткового руйнування споруд, також пошкоджено водопровідну мережу та проїзну частину. На усіх локаціях працюють аварійні бригади.

Водночас, за уточненими даними столичної мерії, внаслідок нічної атаки ворога в місті потерпіло 53 людини. З них 20 осіб, у тому числі двох дітей, госпіталізували, ще 33 постраждалим медики надали допомогу на місці. Зокрема, й 6 дітям. Найстарішому потерпілому — 80 років, наймолодшому — 5.

Нагадаємо, під ранок 11 грудня російські окупанти здійснили ракетну атаку на Київ, яка стала другою від початку грудня. Всі повітряні цілі були збито, але не обійшлося без травмованих і пошкоджень об’єктів на землі.
Водночас 8 грудня після тривалої паузи в 79 днів російські окупанти поновили удари крилатими ракетами з бортів стратегічної авіації Ту-95МС, у тому числі, намагаючись уразити ними Київ. Однак жодна з ракет не досягла своєї цілі завдяки українській ППО. Військові збили їх на підльоті до столиці.